Kreacja na wesele -jak się ubrać?

Wraz z nadchodzącym sezonem weselnym rozpoczęło się poszukiwanie idealnej sukni na wesele. Czy wybrać krótką czy długą sukienkę, dopasowaną do ciała czy raczej rozkloszowany fason?

Sezon na wesele trwa cały rok

Zdecydowanie się, w co się ubrać na wesele, było wystarczająco trudne, gdy sezon ślubny trwał tylko od maja do września. Teraz, gdy sezon na wesela trwa cały rok, wybór wydaję się być jeszcze bardziej skomplikowany. W doborze kreacji na wesele musimy uwzględnić, pogodę, odpowiednie buty oraz nakrycie wierzchnie. Trzeba to wszystko dobrze skomponować, pomyśleć też o tym, że temperatura w kościele różni się od tej , która panuje na rozgrzanej od tańców sali weselnej. Dlatego, też najrozsądniej przygotować sobie parę opcji (ubraniowych) , żeby nie trząść się z zimna w kościele i nie umierać z gorąca na weselu. Dobrą opcją jest oczywiście zmiana butów, ciepłe okrycie wierzchnie typu długi płaszcz, no i niestety znienawidzone rajstopy (spokojnie-możemy je później zdjąć) Pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze! Nic nam z tego, że będziemy przez chwilę wyglądać jak gwiazdy, jeżeli chwilę później będziemy siąpić nosem.

Jaka sukienka na wesele ?

Kreacje na wesele powinny być modne, eleganckie, ale też wygodne, by można było w nich nie tylko świetnie wyglądać ale też tańczyć się do białego rana. Sukienka na wesele to zazwyczaj elegancka, koktajlowa kreacja. Wybierając kreację na wesele, należy kierować się podobnymi zasadami, co w przypadku wyboru ubrania na co dzień. Fason powinien być odpowiedni do naszego typu figury, wieku, kolor zaś powinien pasować do naszej karnacji. No i co najważniejsze, musimy dobrze się czuć w takiej sukience- ubrane a nie przebrane Przy wyborze sukienki trzeba się też kierować kwestiami rodzaju okazji. Dopasuj sukienkę do charakteru przyjęcia weselnego. Jeśli jest ono skromne, niech twoja kreacja nie będzie nazbyt strojna. Na wesele – sukienka nie powinna być zbyt krótka, krzykliwa czy odsłaniać zbyt wiele ciała. Ceremonia zaślubin jest okazją doniosłą. Pamiętajmy, że odpowiednim dobranym strojem, także okazujemy szacunek do pary młodej . Granatowa sukienka na wesele to zawsze odpowiedni wybór. Stonowany kolor, możesz urozmaicić dodatkami, albo też poszukać fasonu, ktory intryguje. W dobie kryzysu gospodarczego , pary młode często rezygnują z wystawnych przyjąć i stawiają na uroczysty obiad. Wtedy najlepiej sprawdzi się sukienka koktajlowa zestawiona z eleganckim żakietem lub efektownym szalem.

Jestem druhną. Jak się ubrać?

Bycie druhną, świadkową na weselu to wielkie wyróżnienie ale i też odpowiedzialność. Żeby nie zawieść zaufania panny młodej, najlepiej razem z nią określić, w jakiej sukience widzi swoją druhnę, czy druhny. Chyba jedną z podstawową zasadą jaką powinny się kierować przyszłe druhny to świadomość, że są tłem a gwiazdą tego dnia jest panna młoda.

Przepięknie wyglądają druhny, których sukienki są w jednakowym kolorze. Tu łatwiej jest znaleźć kompromis, niż na przykład w doborze fasonu. Modne sukienki dla druhen w 2020 r, to sukienki maxi. Długa sukienka od zawsze jest symbolem kobiecości i elegancji. W trendach na lato również królują dość zdecydowane barwy typu : czerwień czy granat. Biała sukienka panny młodej na tle ognistej czerwieni , prezentuję się zjawiskowo . Wybierając sukienkę dla druhny, powinnyśmy kierować się przede wszystkim swoim gustem, dobrym smakiem i szacunkiem dla panny młodej Taki kompromis na pewno się uda, a szczęśliwe druhny i zadowolona panna młoda to gwarancja udanego wesela.Dodaj komentarz